Exhibition Agroprodmash 2018, Moscow

V termíne od 8. do 12. októbra 2018 sa na výstavisku EXPOCENTRE v Moskve konal 23. ročník medzinárodnej výstavy Agroprodmash. Výstava bola zameraná špeciálne na zariadenia, technológie, suroviny a prísady pre potravinársky priemysel. Viac ako 800 vystavovateľov približne z 37 krajín malo tak jedinečnú  možnosť prezentovať v 5 halách svoje technológie a zariadenia na spracovanie potravín.

Agroprodmash 2018 sa organizuje za podpory Ministerstva priemyslu a Ministerstva poľnohospodárstva Ruskej federácie, pričom túto výstavu navštívi každoročne viac ako 24.000 návštevníkov zo 66 krajín sveta.

V tomto roku sa aj naša spoločnosť POLLÁK ŠAĽA s.r.o. rozhodla zúčastniť tejto prestížnej výstavy číslo jeden v Rusku už ako vystavovateľ. Prostredníctvom tejto výstavy sme mali po prvý krát príležitosť prezentovať pre ruský trh naše komplexné riešenia na spracovanie zeleniny a tak ponúknuť novým zákazníkom svoje strojné zariadenia vlastných konštrukcií aj s odborným technickým poradenstvom.

Sme radi, že priebeh výstavy, ako aj prejavený záujem zo strany návštevníkov splnil naše očakávania a ponúkol nám aj nové obchodné príležitosti.