Krok za krokom napredujeme

Pollak Sala, rezanie laserom, laserové rezanie, rezanie výpalkov, laser sala, cnc ohýbanie, cnc obrábanie, rezanie plechov, pálenie plechov, vypalovanie plechov, vypalovanie tvarových dielcov, rezanie palenim, laserove vypalovanie, laserova rezacka, vypalky z plechu, palenie laserom, rezanie plamenom, delenie plechov, tvarové rezanie, rezanie plechu laserom, rezanie nereze, vypalovanie laserom

Spoločnosť POLLÁK ŠAĽA s.r.o. sa v rámci operačného programu Výskum a inovácie uchádzala o získanie nenávratného finančného príspevku pod názvom projektu „Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti POLLÁK ŠAĽA s.r.o. inováciou výrobného procesu“. Tento projekt je spolufinancovaný z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja pre oblasť intervencie „Investície do infraštruktúry, kapacít a zariadení v MSP“, ktoré sú priamo spojené s výskumnými a inovačnými činnosťami.

Spoločnosti POLLÁK ŠAĽA s.r.o. sa v roku 2019 úspešne podarilo získať poskytnutie uvedenej podpory a získané finančné prostriedky použila na zakúpenie nového laserového centra TruLaser 3030 od spoločnosti TRUMPF.

Vďaka tomuto novému laserovému centru sme výrazne rozšírili naše výrobné kapacity a sme schopní sa flexibilne prispôsobovať náročným požiadavkám našich zákazníkov.

Viac o našich službách nájdete TU.

Pollák Šaľa - Európske fondy

Napredujeme so špičkovou technológiou.

Rozvíjame sa vďaka Európskym fondom.