Deň zdravia v spoločnosti POLLÁK ŠAĽA

Den zdravia v spolocnosti Pollak Sala

Naše zdravie je v živote to najdôležitejšie, čo máme. Ovplyvňuje nie len náš súkromný život, ale aj ten pracovný. V dnešnej, mnohokrát uponáhľanej, dobe niektorí zabúdame na pravidelné preventívne prehliadky u lekárov. V spolupráci s jednou zo zdravotných poisťovní sme sa rozhodli v našej spoločnosti POLLÁK ŠAĽA s.r.o. zorganizovať Deň zdravia pre našich zamestnancov.

Deň zdravia sa konal na našom pracovisku a zamestnanci s radosťou využili možnosť zúčastniť sa meraní a krátkej masáže. Merané boli rôzne zdravotné parametre ako napríklad krvný tlak, BMI, cholesterol, glukóza či EKG. Súčasťou meraní bolo vyhodnotenie výsledkov a poučenie o prevencii odbornými pracovníkmi.

Kvalitná masáž má blahodarné účinky na fyzický a psychický stav človeka. Ľuďom pomáha pri liečbe rôznych zranení a zdravotných problémoch. Masáž má tiež výborný vplyv na psychiku a je vhodnou metódou pre odbúranie stresu. Naši zamestnanci si vďaka kvalifikovanému masérovi dopriali na špeciálnom kresle krátku masáž na uvoľnenie stuhnutého svalstva krku, šije či chrbta. Už aj počas pár minút masáže dokáže človek oceniť jej pozitívne účinky.

Na konci dňa bolo pre všetkých zúčastnených pripravené milé prekvapenie, ktorým bolo zlosovanie o tri balíčky s vitamínovými doplnkami a reklamnými predmetmi, ktoré pripravila zdravotná poisťovňa.