Dopravníky, Elevátory, Priemyselné vibrátory, Conveyors, Elevators, Industrial Vibrators, Vibration system for food industry, flat conveyors

DOPRAVNÝ SYSTÉM LINKY od výrobcu POLLÁK ŠAĽA s.r.o. pozostáva z elevátorov, dopravníkov, vibračných podávačov,  odvodňovacieho dopravného systému, rozdeľovačov toku, zásobníkov a pod. vyrábaných na mieru.

ELEVATORY prostredníctvom elevátorov je zelenina vertikálne dopravovaná na rôznych úrovniach spracovateľskej linky. Všetky naše štandardné spracovateľské linky obsahujú tieto elevátory. V našej ponuke máme viac typov elevátorov, napr. produktový elevátor, dopravník zrna, dopravník odpadu, bezstratový elevátor a pod.

DOPRAVNÍKY – ploché plastové pásy alebo modulárne pásy s perforáciou sú konštruované s plynulou reguláciou otáčok. Všetky dopravníky majú potravinársky atest na pásy.

food processing equipment_transport_system_elevators, transport system
food processing equipment_transport_system_elevators, conveyors

VIBRAČNÝ DOPRAVNÝ SYSTEM pre zeleninu pozostáva z rôznych typov priemyselných vibrátorov, ktoré riadia tok produktu na rôznych úrovniach linky spracovania: dávkovanie, rozdeľovanie, triedenie, odvodnenie. Priemyselné vibrátory na zeleninu pracujú na rezonančnom princípe otrasov vibračného stola.

PLNENIE

ROZDEĽOVANIE

TRIEDENIE

ODVODNENIE

vibrating transport system, vibračná doprava, vibračný dopravný systém